Jak długo trwa zagęszczanie rzęs?

przed33

Jak długo trwa zagęszczanie rzęs?

Wszystkim kobietom, których matka natura nie obdarzyła długimi rzęsami, polecamy zabiegi przedłużające i zagęszczające rzęsy. Do zabiegu wykorzystuje się włoski wykonane z naturalnych tworzyw, dlatego tzw. „sztuczne” rzęsy są lekkie i delikatne. Doskonale imitują ludzkie rzęsy, dając kobiecie poczucie komfortu i naturalnego wdzięku. Wiele kobiet, które chciałyby zdecydować się na zabieg przedłużania rzęs, interesuje to, jak długo trwa taki zabieg. Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Jakie sztuczne rzęsy wybrać?

Gabinety kosmetyczne oferują różnego rodzaju syntetyczne rzęsy. Tak naprawdę jest to więc temat, który można byłoby opisać w osobnym artykule. Nie będziemy więc podawali ani rodzajów sztucznych rzęs, ani metod przedłużania – te zostały omówione częściowo w innych naszych artykułach. Pokrótce wyjaśniamy, że różnica między metodą przedłużania 1:1 a kępkami i rzęsami na taśmie jest taka, że taśmy zakłada się na całą noc lub dzień, a kępki na kilka dni (od 1 do 5 dni), Metoda 1:1 to semi-permanentne wydłużanie rzęs, które nosimy na stałe, ale trzeba regularnie uzupełniać włoski co 2-3 tygodnie. Koniecznie przeczytaj:

>> Przedłużanie rzęs po raz pierwszy

>> Metody przedłużania rzęs – wady i zalety

>> Rzęsy kępki – dla kogo i dlaczego

Jak długo trwa zabieg zagęszczania rzęs?

Musisz uzbroić się w cierpliwość i dobrze zaplanować sobie dzień, w którym chcesz przeprowadzić zabieg przedłużania rzęs. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs wymaga szczególnej precyzji, dlatego jest zabiegiem pracochłonnym. Czas, jaki będziesz musiała spędzić w gabinecie, zależy od kilku kwestii, ale najważniejszą z nich jest to – ile będzie trzeba dokleić sztucznych rzęs do naturalnych. Ilość sztucznych włosków uzależniona będzie od ilości naturalnych rzęs. Zabieg może trwać od 1 do 3 godzin. Zastosowanie mniej trwałych sztucznych rzęs zajmuje znacznie krócej – kępki i taśmy zakłada się od 30 do 40 minut.

Jak długo trwa zabieg uzupełniania sztucznych rzęs? 

Ludzkie rzęsy każdego dnia rosną i wypadają. Dlatego naturalne jest to, że decydując się na metodę 1:1 będzie trzeba uzupełniać rzęsy co 2-3 tygodnie. Zabieg uzupełnienia sztucznych rzęs trwa znacznie krócej – do 1 godziny.