Rzęsy kępki – dla kogo i dlaczego

kepki

Zachwycajace-rzesy_image_width_330Rzęsy kępki to rozwiązanie genialne w swojej prostocie – wielofunkcyjne, ekonomiczne i łatwe w zastosowaniu. Bez względu na to czy masz po prostu krótkie i rzadkie rzęsy, czy też niefortunnie utraciłaś kilka włosków położonych obok siebie – sztuczne kępki to rozwiązanie problemu. Trzecia opcja to umieszczenie kępek tylko przy zewnętrznym kąciku oka, aby wydłużyć linię rzęs i nadać spojrzeniu bardzo uwodzicielski styl kociego oka.

Jak w przypadku każdej innej metody wydłużania, również kępki produkowane są w wielu wersjach długości i zagęszczenia.

Możesz w pełni kontrolować efekt, czasami wystarczą 2-3 kępki, by z nijakiego spojrzenia wydobyć hipnotyzującą moc, innym razem wciąż będziesz czuła niedosyt. Zarówno dodanie kolejnych kępek, jak i usunięcie tych uznanych za zbędne lub źle położone, jest relatywnie proste. Za wadę można uznać ich niższą trwałość w porównaniu do rzęs na pasku. W praktyce oznacza to, że na ogół po usunięciu nie nadają się do ponownej aplikacji.

Jak przy każdej metodzie przedłużania rzęs, o rodzaju i metodzie aplikacji decydują różne czynniki – okazja, nastrój, styl i pierwotny wygląd oka.

Każda kępka składa się z kilku włosków, połączonych maleńkim węzełkiem lub klejem. Pierwsza wersja jest łatwiejsza w aplikacji, natomiast druga tworzy bardziej naturalny efekt. Kępki bez wyraźnego łączenia poleca się osobom posiadających już jakieś doświadczenie w klejeniu rzęs.

Rzęsy kępki to wybór idealny jeśli preferujesz subtelny efekt.