Jaki rodzaj rzęs wybrać? W naszym przewodniku przedstawimy Wam rzęsy marki Noble Lashes.

Pięknie podkreślone rzęsy to marzenie każdej kobiety, dzięki stylizacji rzęs każda z nas może pochwalić się zniewalającym spojrzeniem. Przedłużanie rzęs to jeden z najbardziej popularnych zabiegów ostatnich lat. Od razu po zakończeniu zabiegu możemy cieszyć się jego efektami. Poniżej przyjrzałam się najlepszym modelom rzęs Noble Lashes, sprawdź i wybierz coś dla siebie!

 

Eco Volume Lashes

Eco Volume Lashes to pierwsze rzęsy na rynku umieszczone w całkowicie biodegradowalnym opakowaniu. Ulepszone rzęsy w kolorze głębokiej czerni stały się totalnym hitem już podczas premiery na targach Beauty Forum. Opakowanie zostało stworzone z papieru Kraft, który w 100% pochodzi z recyklingu. na stronie poświęconej rzęsom czytamy: Wybierając Eco Volume Lashes minimalizujesz zużycie plastiku w produkcji opakowań, tym samym przyczyniasz się do ochrony środowiska.

  

 

Russian Volume

Model rzęs Russian Volume to bestseller marki Noble Lashes. Rzęsy zadebiutowały na rynku w 2015 roku i niemal od razu stały się hitem wśród stylistek. Ich innowacyjna formuła pozwala na łatwe tworzenie kępek. Zostały stworzone z myślą o profesjonalnych metodach objętościowych. Rzęsa Russian jest zwężana u podstawy, dzięki temu bez trudu układa się w przepiękny wachlarz.

 

 

Russian Volume Premium Mini

Nowość w Noble Lashes, czyli rzęsy Russian Volume w formacie mini. W tych malutkich paletkach, wykonanych z ekologicznego papieru znajdziesz niecodzienne długości. Między innymi zaopatrzysz się w długość 6, 7, 14, 15 i 16!

 

 

Mink Express

Przepiękne syntetyczne rzęsy Mink Express to odpowiedź dla wielbicielek klasycznie podkreślonego spojrzenia. Lekki połysk i piękny czarny kolor od lat zachwycają stylistki z całego świata. Delikatny materiał rzęsy syntetycznej pięknie współgra z rzęsami naturalnymi. Próbowałaś rzęs Mink Express u siebie?

 

 

L Lashes

Rzęsy L Lashes to odpowiedź na pojawiające się trendy w stylizacji rzęs. Skręt L stał się niesamowicie popularny już zeszłej jesieni  i od tego czasu króluje w wielu salonach. Głęboki kolor i dopracowany skręt to cechy charakterystyczne dla L Lashes. Stylizacja wykonana rzęsami L nabiera charakteru i wyrazistości. W Noble Lashes znajdziesz rzęski L w eko opakowaniu i długości MIX.

 

 

Brown Line

Brązowe rzęsy Brown Line to absolutny hit tej jesieni, do łask wracają coraz delikatniejsze stylizacje. Rzęsy Brown Line w Noble Lashes zostały umieszczone w kartonowych eko paletkach. Metoda podstawowa i 2-3D to teraz najczęściej wybierane stylizacje. Z dodatkiem brązowych rzęs stają się jeszcze bardziej naturalne i piękne. Brązowe rzęsy Noble Lashes są dostępne w dwóch odcieniach Brown i Black Brown.