Zmiana na lepsze, czyli akcja Eco and Noble

Eco and Noble

Najnowsza kampania marki Noble Lashes, czyli Eco and Noble, podbija coraz więcej serc stylistek. Jest odpowiedzią na problem dużego zużycia plastiku podczas produkcji rzęs. Ale na czym dokładnie polega akcja wspierająca ochronę środowiska? Jedno jest pewne, takiego przedsięwzięcia w branży przedłużania rzęs jeszcze nie było.

 

Oficjalna premiera Eco Volume Lashes miała miejsce na targach Beauty Forum w Warszawie. Dzień wcześniej Noble Lashes zorganizowało LashMeetup dedykowany instruktorkom  marki. Na spotkaniu Paweł Wojciechowski przedstawił plany dotyczące nowej, ekologicznej linii. Gościem specjalnym wydarzenia była Otylia Jędrzejczak, która opowiedziała o swojej karierze, motywacji i kobiecej sile.

 

Po pierwsze – RZĘSY

 

Mocno czarne, ultra lekkie i miękkie Eco Volume Lashes to nowość firmy Noble Lashes. Struktura paska oraz rzęs pochodzących z najnowszej linii została całkowicie zmieniona i ulepszona. W wywiadzie dla magazynu Lash News Paweł Wojciechowski, Noble Lashes CEO zaznacza Rzęsy z tej linii są innowacyjne, ułatwiają pracę i są idealne do metod objętościowych. Są umieszczone na paskach ze specjalnym klejem, który wynaleźliśmy bazując na wynikach testów i opiniach naszych instruktorek. Nie ma się co dziwić, że rzęsy choć dopiero pojawiły się na rynku zyskują szerokie grono zwolenniczek.

 

Po drugie – OPAKOWANIE

 

Opakowanie Eco Volume Lashes zostało stworzone z papieru Kraft, który był wówczas wykorzystywany głównie w przemyśle spożywczym. Kraft to papier pochodzący z makulatury, który w 100% podlega biodegradacji. Warto zadać sobie pytanie, czy takie papierowe opakowanie jest wytrzymałe? Firma Noble Lashes zapewnia, że jego konstrukcja została specjalnie opracowana, by pudełko było odporne na wszelkie uszkodzenia. Wzmocnione boki wspomagają ochronę rzęs. 

 

 

Po trzecie – WYMIANA

 

Noble Lashes proponuje wymianę plastikowych paletek na Eco Volume Lashes. Co ciekawe, możecie oddawać różne plastikowe paletki, nawet te kupione u konkurencji. To pierwsza tego typu inicjatywa w branży przedłużania rzęs. Cel jest bardzo szlachetny, a szacunki Noble Lashes wskazują, że dzięki eko akcji wyprodukowanych zostanie aż 250 000 mniej plastikowych paletek rzęs! Wszystkie szczegóły możecie poznać na stronie Eco and Noble.