Kobiecość w pasku rzęs

shutterstock_82597150

Bycie księżniczką to marzenie każdej kobiety. Oczywiście, każda z nas na swój sposób już nią jest, ale stać się atrakcyjniejszą jest możliwe dla każdej. Specjalne okazje są tą chwilą, aby dokonać transformacji swego wyglądu i poczuć się lepiej. Ślub, urodziny, sylwester, walentynki, bal studniówkowy zdarzają się rzadko i są nacechowane magią. Warto podkreślić wtedy wyjątkowość tego dnia i zaprezentować się jeszcze lepiej niż na co dzień, za pomocą rzęs Neicha.

Przyklejone rzęsy spotęgują niezwykłość dnia. Sprawią, że zostanie on na zawsze w pamięci, a piękne fotografie przez wiele lat będą cieszyć oczy oglądających je osób. Po wielu latach widok czarującego spojrzenia przywoła wiele pięknych wspomnień.

shutterstock_126884261

Specjaliści od ars amandi mówią, że w relacjach damsko – męskich gra wzrokiem odgrywa kluczową rolę. Spuszczenie oczu, wpatrywanie się, filuterne trzepotanie rzęsami należą do technik kokieterii niejednej kobiety. Długie i zalotne rzęsy są skuteczną bronią w walce o męskie serca. Niejeden mężczyzna padł ofiarą damskiego wzroku. Sztuczne rzęsy pomogą zaintrygować i rozbudzić przygasłą namiętność. Mogą być elementem gry miłosnej, w której mąż odkryje w żonie tę dziewczynę z początków lat znajomości. Niejeden za sprawą niezwykłego spojrzenia znowu się zakocha.

Sztuczne rzęsy to sposób na rutynę i nudę codzienności. Nieodzowny instrument uwodzenia. Dla wszystkich. Dzięki nim kobiety niepewne siebie i nieśmiałe poczują się pewniejsze. Wystarczy przykleić rzęsy, aby oko natychmiast nabrało nowego, uwodzicielskiego wyglądu. Efekty mogą być zaskakujące. Zakładając je, każda kobieta, ma okazję poczuć się niczym celebrytka w świetle reflektorów. Rzęsy służą kobiecości. Warto więc je wypróbować.