Wybór najlepszej lampy do przedłużania rzęs w 2016 roku

IMG_2467

Firmy prześcigają się w stworzeniu najlepszej lampy wypuszczając na rynek coraz to nowsze technologie. Najbardziej pożądane cechy to: wygoda użytkowania, światło o zimnej barwie bez cieni, szybka gotowość do pracy, możliwość łatwego przenoszenia.

Z problemem doboru odpowiedniej opcji boryka się wiele osób pracujących w branży „beauty”. Idealnego oświetlenia potrzebują zarówno styliści rzęs, makijażyści, kosmetyczki, ale także tatuażyści i fotografowie.  Ważne, aby jakość światła była na tyle dobra, aby kolory pozostały te same.

Glamcor

Wszystkie wyżej wymienione cechy ciężko zawrzeć w jednym urządzeniu, zwłaszcza jeśli ma być kompaktowe, ale słowo niemożliwe w tym przypadku nie ma zastosowania. Lampą łączącą w sobie wszystkie te czynniki jest GLAMCOR.

Innowacja wysokiej jakości światła polega na zastosowaniu diod LED o zimnej barwie. Umieszczenie całości na składanym stojaku, który w łatwy i szybki sposób można złożyć i wsadzić to torby to również był strzał w dziesiątkę.

Ramiona lampy można wyginać w dowolnym kierunku, dzięki czemu możemy dostosować kąt padania światła w taki sposób, aby nie powstawał cień. Lampa nie potrzebuje czasu na „rozgrzanie”, a co za tym idzie od razu jest gotowa do działania. Analogicznie – można od razu ją schować po zakończonej pracy, ponieważ pozostaje cały czas chłodna.

glamcor3mk

Istnieje wiele lamp na rynku, każda z nim ma swoje wady i zalety. Jednak jak kupić świetną lampę w dobrej cenie? Należy zrobić przegląd cen lampy u kilku dystrybutorów.

Najkorzystniejsze ofert sklepów internetowych:

1.Najlepszą ofertę cenową przedstawia firma Noble Lashes, gdzie cena lampy to 1049 PLN, jednak istnieje możliwość wprowadzenia kodu (32475), który obniża jej wartość o 5%. Wówczas kosztuje ona tylko 996 PLN, w związku z czym jest to najniższa cena na rynku. Gwarancja: 1 rok.

2. Magnitica Lashes również posiada Glamcora w swojej ofercie. Cena jest jednak nieco wyższa – 1099 PLN. Gwarancja: brak.

3. Star Lash Academy1100 PLN. Gwarancja: 1 rok.

tabelka_fiolet_02_1-01

 

Glamcor MONO

Lampa nie jest aż tak popularna jak jej klasyczna wersja. Jest to związane z mniejszą ilością głowic – w tej lampie występuje tylko jedna. Jakość oświetlenia jest taka sama – również diody LED, istnieje jednak ryzyko powstawania cieni z uwagi na tylko jeden kąt padania światła. Lampa sprawdzi się głównie u osób wykonujących manicure i przedłużanie rzęs, ponieważ jest mocowana bezpośrednio do stołu.

 (306)82459

1.Po raz kolejny Noble Lashes oferuję najniższą cenę – 590 PLN, również można skorzystać z kodu (71243), tym razem rabat wynosi 2% więc koszt końcowy to 578,20 PLN. Gwarancja: 1 rok.

2. Star Lash Academy posiada lampę w cenie 649 PLN. Gwarancja: 1 rok.

3. Magnitica Lashes w cenie 849,99 PLN. Gwarancja: 1 rok.

 tabelka_fiolet_02_2-01

Uniwersalna lampa do przedłużania rzęs

Posiada możliwość regulacji dzięki łamanemu wysięgnikowi, mocowana jest do blatu stołu. Jakość światła jest dużo gorsza w porównaniu z poprzednimi lampami, ponieważ źródłem światła nie są diody LED lecz świetlówka kompaktowa PLS.

01878

Lampę można znaleźć na stronie Noble Lashes w cenie 99 PLN oraz w sklepie Wonder Lashes za 100 PLN. Gwarancja: 1 rok.

tabelka_fiolet_02_4-01

Kemot

Lampa głównie przeznaczona dla kosmetyczek i stylistek rzęs. Posiada diody LED oraz szkło powiększające umożliwiające wykonywanie zabiegów kosmetycznych oraz aplikację rzęs.

lampa-lupa-kemot-led-5-dioptrii

Dostępna na stronie:

1. C.M.C Cosmetics w cenie 231 PLN. Gwarancja: 1 rok.

2. Biomak w cenie 238 PLN. Gwarancja: 2 lata.

tabelka_fiolet_02_3-01