Wybierz najlepszą lampę do przedłużania rzęs

Pomyśl o zdrowiu i komforcie pracy. Wybierz najlepszą lampę do przedłużania rzęs.

shutterstock_294802430

Przedłużanie rzęs to wymagające zajęcie

Jeśli zawodowo albo amatorsko zajmujesz się przedłużaniem rzęs lub szeroko rozumianym wizażem – z pewnością wiesz, jak ważne jest idealnie oświetlone stanowisko pracy. Pamiętaj! Twoje oczy muszą być zdrowe przez wiele lat – Twoje klientki na to liczą, a Ty sama bardzo tego potrzebujesz. A zatem: czy wiesz, która z dostępnych na rynku lamp została uznana przez branżę za najlepszą?

My już wiemy!

Zawodowi charakteryzatorzy mówią: GLAMCOR

Nasz ranking zaczęliśmy od rozmów z ludźmi, którzy poważnie podchodzą do swojej pracy, czemu nie należy się wcale dziwić. Od charakteryzatorów filmowych oczekuje się bowiem najwyższych standardów pracy, najlepszych kosmetyków i narzędzi. I właśnie ta grupa zawodowa jednogłośnie w naszej ankiecie opowiedziała się za lampą do przedłużania rzęs Glamcor od Noble Lashes.

Słusznie zwrócili uwagę na jej kilka niezwykle wygodnych właściwości. Ma dwie elastyczne głowice i jest stabilna, dzięki czterem stopkom u jej podstawy. To gwarantuje, że nie przewróci się nawet przy gwałtownych ruchach, a światło dotrze dokładnie w wyznaczony cel.

glamcor3mk

Za najważniejszą zaletę uznano emitowanie zimnego światła, bez cienia, a wszystko w jakości oświetlenia HD. Jak z pewnością wiedzą profesjonalni wizażyści i osoby zawodowo przedłużający rzęsy – ciepłe światło jest w tej branży wyjątkowo źle widziane. – Kupiłam Glamcora, bo miałam dość przykręcania lampy do blatu i walki z cieniem. – Tak o tej lampie wypowiedziała się Iza z Sopotu, która od czterech lat zajmuje się przedłużaniem rzęs. Naszą uwagę zwrócił też fakt, że wiele osób doceniło niewielki ciężar Glamcora. – W mojej pracy waga i kompaktowość sprzętu jest niezwykle ważna. Ta lampa waży niecałe dwa kilogramy, a składam ją do wygodnej torby, gdzie nie ma prawa ulec zniszczeniu – napisała Ania z Warszawy, studentka WSA.

Mniejsza wersja numeru jeden

Glamcor Mono od Noble Lashes to mniejszy brat wyżej wspomnianej lampy. Posiada jedną głowicę zamiast dwóch, ale jest to ta sama jakość światła. Kolejna, dość istotna różnica to sposób mocowania lampy – nie jest ona aż tak mobilna, ponieważ mocuje się ją do blatu. Niewątpliwym plusem jest o niemal połowę niższa cena. Lampa sprawdzi się idealnie przy pracy stylistek rzęs, stylistów paznokci i tatuażystów.

(306)82459

Lampa najlepsza na start

Jakość emitowanego światła, wielofunkcyjność oraz doskonała cena to wiodące zalety, jakie wyodrębniliśmy z opinii na temat kolejnej lampy do przedłużania rzęs i do manicure. – To doskonały sprzęt dla osób, które rozpoczynają pracę z przedłużaniem rzęs lub traktują ją dorywczo! – Opinia Magdy spod Wrocławia nie była odosobniona i rzeczywiście trzeba się z tym zgodzić.

Dobra jakość wykonania daje poczucie bezpieczeństwa w pracy, a łamany wysięgnik umożliwia wybranie dowolnego kierunku światła. Dzięki temu lampę można śmiało wykorzystać do przedłużania rzęs, ale równie dobrze sprawdza się podczas robienia manicure. Mimo, że nie jest jak Glamcor, wyposażona w pięć poziomów dotykowych ściemniaczy, została wyróżniona przez silną grupę ankietowanych osób z branży.

01878

Lampa równych szans

Na naszą i użytkowników uwagę zasługuje jeszcze lampa Kemot, która wyposażona jest w lupę, powiększającą obraz aż o pięć dioptrii. Jest to fantastyczne wyjście dla osób ze słabszym wzrokiem, które jednak chcą się zajmować tak wymagającą pracą, jak przedłużanie rzęs. Powiększenie z jednoczesnym oświetleniem dają solidny warsztat, a technologia LED powoduje, że i ta lampa się nie nagrzewa. Choć stosunek wielkości do wagi wypada gorzej niż w przypadku liderki lampy Glamcor, należy pochwalić dwuletni okres gwarancji.

lampa-lupa-kemot-led-5-dioptrii

Komfort przede wszystkim!

Twoja lampa musi być niezawodna, lekka, wytrzymała i wydajna. (Ciekawostka: każda ze 150 diod LED w lampie Glamcor ma wydajność 50 tysięcy godzin czyli aż 20 lat użytkowania). Jeśli zawsze pracujesz w tym samym miejscu – lampa przykręcana do blatu może okazać się dobrym wyborem, a jeśli masz mobilną pracę albo często bierzesz udział w targach, wystawach, eventach – warto rozważyć zainwestowanie w sprzęt wygodniejszy, bardziej stabilny i taki, który sprawdzi się w każdych warunkach. Bez względu jednak na wszystko, pamiętaj, by dobrze oświetlać stanowisko pracy. Bezpieczeństwo i komfort – na to stawiają ludzie z Twojej branży.