Piękno przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs dla każdego

 

Aktualnie zabieg przedłużania rzęs jest jedną z najczęściej wybieranych usług w salonach kosmetycznych. Daje natychmiastowy efekt, pozwala ukryć drobne mankamenty urody i utrzymuje się nawet 6 tygodni. Piękne i puszyste rzęsy dodają skrzydeł, nie wspominając już o pożegnaniu z tuszem, który dla wielu z nas jest udręką. Piękny wygląd od razu po przebudzeniu to coś, czego pragnie każda z nas!

 

Pożegnaj się z tuszem do rzęs

 

Więcej o przedłużaniu rzęs

 

Stylizacja rzęs zyskała na popularności w ostatnich kilku latach i do dnia dzisiejszego króluje na podium. Klientka może wybrać metodę, która najbardziej jej się podoba, a stylistka przed zabiegiem dokona analizy oka i dobierze właściwy skręt i grubość rzęs syntetycznych. Gdy zdecydujesz się na zabieg przedłużania rzęs najważniejsze, żebyś udała się do profesjonalistki. Przed wizytą obejrzyj prace stylistki i przeczytaj opinie innych klientek. Okolice oczu są bardzo wrażliwe i delikatne, właśnie dlatego powinno się wybierać osoby przeszkolone, które po prostu wiedzą co robią.

 

Stylizacja rzęs to również efekt, który stylistka może zastosować na oczach klientki. Może być to efekt Kim, lalka, kocie oko, Russian Volume i wiele innych. Wszystko będzie zależało od osadzenia oczu klientki. Stylistka, dokonując analizy będzie mogła doradzić najlepszy efekt, który np. ukryje opadającą powiekę lub wyrówna odstęp.

 

Kilka z efektów przedłużania rzęs w salonie

 

Przedłużanie rzęs najczęściej trwa od 2 do 2,5 godziny w zależności od wybranej metody i doświadczenia stylistki. Efekt zabiegu jest widoczny natychmiastowo po zakończeniu pracy stylistki. Prawidłowo wykonane rzęsy dodają zmysłowości spojrzeniu, upiększają twarz, a w niektórych  przypadkach nawet odejmują kilka lat. Między innymi dlatego stylizacja rzęs zyskała tak ogromną popularność.