Mistrzostwa Lash.pl Championships 2018

W nadchodzący weekend w Poznaniu odbędą się mistrzostwa w przedłużaniu rzęs Lash.pl Championships 2018, całe wydarzenie będzie pełne niezwykle utalentowanych stylistek i stylistów, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w sześciu różnych kategoriach 1:1, 2d-3D, 4D-6D, stylizacji brwi, Mega Volume oraz Lash Lift. Zawodnicy zostaną podzieleni na trzy kategorie wiekowe – Junior, Master i Expert, dzięki temu każda stylistka oraz stylista będą mieli takie same szanse na zwycięstwo. Zawody skierowane są do zaawansowanych osób oraz do młodych stylistek i stylistów a kryteria wiekowe uzależnione są od stażu pracy – czytamy na stronie wydarzenia.
W gronie sędziów zasiądą bardzo znane stylistki z całego rzęsowego świata:

Anastazja Tomusiak jest certyfikowanym sędziom mistrzostw międzynarodowych oraz zwycięzcą nagrody międzynarodowej „Kryształowa rzęsa” i nagrody  „Lash Empress”.

Anastazja Gutsaliuk jest nauczycielką, technologiem i wiodącym ekspertem w zakresie przedłużania rzęs, Pani Anastazja również jest sędzią międzynarodowym oraz laureatką wielu krajowych i międzynarodowych mistrzostw.

Agnieszka Murdzek jest wielokrotną mistrzynią Międzynarodowych Mistrzostw Przedłużania Rzęs, instruktorem stylizacji rzęs Noble Lashes i certyfikowaną stylistką rzęs, ukończyła studia z zakresu kosmetologii.

Katarzyna Borkowska utalentowana stylistka i założycielka United Lash Army.

Katarzyna Szelągowska jest założycielką magazynu Lash me!, dodatkowo wykonuje szkolenia z zakresu przedłużania rzęs.

Daria Ziółkowska jest założycielką firmy Velvet Lashes by Daria oraz odznaczoną w wielu międzynarodowych konkursach stylistką.

Nadia Poliszczuk jest założycielką Cristelle Lash University, autorką programów szkoleniowych, międzynarodową jurorką oraz posiada ponad 9 – letnie doświadczenie w stylizacji rzęs.

Aleksandra Kopowska, instruktorka firmy Magnitica Lashes oraz Ellebana, z wykształcenia jest kosmetologiem. Stylistka rzęs z wieloletnim stażem.

Karina Romanenko jest autorką i twórcą wielu artykułów dotyczących branży przedłużania rzęs. Uczestniczka i laureatka wielu Mistrzostw Międzynarodowych.

Monika Mroczka jest doświadczoną stylistką, która dzieli się swoją ogromną wiedzą z kursantkami. Instruktorka stylizacji rzęs oraz właścicielka sklepu Lash Selling.

Małgorzata Dolińska jest jurorką wielu mistrzostwach odbywających się na całym świecie, bardzo utalentowana i ambitna. Jedna z najbardziej aktywnych i kreatywnych stylistek we Francji.

Update: Uczestniczki mistrzostw Lash.pl Championships 2018

Podczas mistrzostw będziemy mogli oglądać zmagania ponad 100 stylistek i stylistów. W pierwszym dniu zobaczymy zawodników w kategorii 1:1, 2D-3D, 4D-6D oraz stylizacji brwi. W drugim dniu uczestnicy spróbują swoich sił w kategoriach Mega Volume i Lash Lift. Głównym sponsorem wydarzenia została firma Noble Lashes, która ufundowała nagrody dla uczestników oraz nagrodę główną dla osoby, która zgromadzi największą liczbę punktów podczas całych mistrzostw. Główną nagrodą jest voucher do luksusowego SPA o wartości 5000 złotych! Z całą pewnością warto wziąć udział w tej rywalizacji nie tylko z uwagi na kuszące nagrody, ale również cudowną atmosferę, która zawsze towarzyszy tego typu wydarzeniom. Mistrzostwa to świetna okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności oraz poznać wiele osób z branży. Wybieracie się?