O metodach objętościowych w przedłużaniu rzęs

shutterstock_263775533


Przedłużanie rzęs to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Po jego wykonaniu kobieta może cieszyć się pięknym, kuszącym spojrzeniem, dzięki któremu z pewnością oczaruje wielu mężczyzn. Samo przedłużenie to jednak nie wszystko – bez metod objętościowych, które uległy rewolucji na przestrzeni ostatnich lat, efekt końcowy nie byłby tak zjawiskowy.

Wiedza przede wszystkim

Aby móc wykonać w sposób poprawny zabieg przedłużania rzęs z jednoczesnym zwiększeniem ich objętości, bez wątpienia należy najpierw posiąść odpowiednią wiedzę. Najlepszym sposobem na zdobycie wymaganych umiejętności jest zapisanie się na specjalistyczne szkolenie. Bardzo często odbywają się one w dużych grupach, jednak lepiej poszukać dłużej i znaleźć takie, które oferuje zajęcia w grupkach kilkuosobowych. Dlaczego? Z obserwacji specjalistów w branży wynika, że im mniej osób bierze udział w zajęciach, tym lepiej przyswajają one nowe informacje, dzięki czemu kursant jest w stanie skutecznie wykorzystywać zdobytą wiedzę w pracy. Zdecydowanie odradzane są natomiast kursy i szkolenia dla  kilkunastu czy kilkudziesięciu słuchaczy. Duże grupy na szkoleniach nie pozwolą każdemu w pełni wypróbować nowej metody w praktyce. Instruktor nie ma wtedy możliwości podejść do każdego i poprawić ewentualne błędy. Jest to bardzo ważne, ponieważ nauczane metody są naprawdę zaawansowane, dzięki czemu klientki mogą cieszyć się zniewalającym efektem.

Najważniejsze: być pewnym swoich umiejętności

 

shutterstock_251258722Wiele osób, które ukończyły specjalistyczne szkolenia i kursy, boi się wykonywać zabiegi u klientek. Szczególny strach pojawia się w momencie, gdy o zastosowanie nowej metody prosi kobieta stale odwiedzająca salon. Obawa, że po wykonaniu zabiegu przestanie, jest często naprawdę ogromna. Oczywiście osoba, która ma dokonać przedłużenia rzęs metodą objętościową, nie powinna stresować się w takich sytuacjach. Wystarczy, że wykona zabieg najlepiej jak potrafi, a skoro posiadła odpowiednią wiedzę, to sukces jest wręcz gwarantowany. Jeśli ktoś czuje się niepewnie, to dobrym pomysłem jest utrwalanie wiedzy i wykonywanie podstawowych ćwiczeń w domu.  Niewątpliwie doda mu to pewności siebie i pozwoli na swobodniejsze przeprowadzenie zabiegu. Nie zastąpi to jednak prawdziwej praktyki w salonie, dlatego należy jak najczęściej pracować z klientkami.

Zachwycone klientki

Dzięki zaawansowaniu metod objętościowych w przedłużaniu rzęs klientki mogą liczyć na jeszcze lepszą jakość usług. Osoby wykonujące zabieg będą w stanie w krótkim czasie zauważyć, że liczba ich klientek znacznie się zwiększyła; zadowolone panie będą polecać dany salon swoim koleżankom. Warto pamiętać o tym, że na początku klientki mogą nie być przekonane do samej istoty zabiegu, a na pewno nie do kwoty, którą będą musiały zapłacić. Jeśli jednak dadzą się namówić na wypróbowanie zaawansowanej metody, niewątpliwie będą zachwycone i docenią nową formułę zabiegu, a także efekt, który dzięki niemu uzyskany. Ponadto szybko zrozumieją, że oszczędzają zarówno swój czas jak i pieniądze – efekt po zastosowaniu nowej metody utrzymuje się znacznie dłużej niż tradycyjne przedłużanie, dzięki czemu klientka rzadziej musi odwiedzać salon.